Бренди

Умови доставки

Умови доставки
Ми здійснюємо відправку автозапчастин по всій території України.
Вартість послуг перевізників оплачує клієнт, згідно тарифів Кур'єрські служб (компаній перевізників). Термін доставки по Україні складає від 1 до 3 днів при наявності товару на нашому складі. Вартість доставки у Ваше місто залежить від ваги і габаритів товару. Всі товари при відправці обов'язково страхуються на повну вартість. Для отримання вантажу в обраному Вами відділенні компанії перевізника необхідно пред'явити документи, що засвідчують Вашу особу. Попередньо назвавши номер декларації, відправлений нами в sms-повідомленні. Для товарів, вартість яких більше 5000 необхідно пред'явити паспорт (вимога згідно з чинним законодавством).
Увага: розписуючись на бланку прийому при отриманні, Ви погоджуєтеся з тим, що товар поставлений в повному обсязі і належної якості. Далі претензії до зовнішнього вигляду і комплектації не можуть бути прийняті.
Стоімостьдоставкі великогабаритних, крихких товарів (капоти, крила, дефлектори, двері і т.д.) може бути порівнянна з вартістю товару! Уточнюйте орієнтовну вартість доставки у Вашого менеджера. Відправка великогабаритних і крихких вантажів здійснюється тільки при 100% оплаті! Всі кузовні деталі (бампери, капоти, двері і т.д.) відправляються перевізником "Нова Пошта" тільки за умови обрешітки вантажу!
Поставтеся відповідально до отримання товару, якщо хочете бути впевнені в тому, що він буде доставлений в цілості. Чи не доручайте отримання товару дітям або стороннім людям, щоб уникнути випадкових ушкоджень.